22Feb

The company Kodak Alaris has expanded its portfolio of award-winning document scanners with two powerful and compact models. Modely Kodak E1030 a E1040 poskytují vynikající kvalitu obrazu a jednoduché uživatelské rozhraní pro rychlé a spolehlivé snímání informací.

Tyto nové stolní skenery, podporované špičkovými službami a podporou v oboru včetně tříleté pokročilé záruky na výměnu jednotky, jsou navrženy tak, aby spolehlivě zvyšovaly produktivitu. Technologie Perfect Page přináší konzistentní vysoce kvalitní obraz, který je lepší než originál. Nová funkce Dual Illumination eliminuje stíny a další artefakty, které často vznikají při skenování poškozených předloh, a dále zlepšuje kvalitu obrazu a přesnost optického rozpoznávání znaků (OCR). Skenery řady E1000 jsou rovněž vybaveny rozhraním USB 3.2 a automatickým podavačem dokumentů (ADF) na 80 stran.

Skenery Kodak řady E1000 jsou díky svým kompaktním rozměrům ideální pro stolní použití v malých a středních firmách, na pobočkách, recepcích a administrativních pracovištích a v podnicích se vzdálenými pracovníky. Skenery E1000 jsou schopny zpracovat až 40 stran za minutu a poradí si s různými formáty a gramážemi papíru, včetně tvrdých karet. Volitelné pasové příslušenství nebo integrované ploché příslušenství formátu A4/Legal umožňují skenování dokumentů pro specializované potřeby a choulostivé dokumenty.

Skenery Kodak E1030 a E1040 se snadno nastavují a používají. Kancelářští pracovníci mohou začít skenovat ihned po vybalení. Intuitivní ovládací panel LED usnadňuje jejich integraci do podnikových procesů a aplikací a technologie Smart Touch umožňuje přizpůsobení pracovních postupů skenování jednoduchým jedním dotykem.

„V dnešní éře hybridní práce je vyspělost digitální transformace těsněji spjata s efektivitou a ziskovostí podnikání,“ řekl Joseph Odore, manažer globálního portfolia marketingu ve společnosti Kodak Alaris. „Úspěšná digitální transformace začíná zachycením dokumentů. Nové skenery řady E1000 usnadňují organizacím převádět dokumenty na digitální informace a dodávat data do jejich systémů pro vyšší efektivitu podnikání a lepší zkušenosti zákazníků a zaměstnanců.“

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti Kodak Alaris na adrese www.alarisworld.com.

Leave a Reply