20May

Naše společnost začala dodávat vylepšené skenery řady Kodak i4000. Produkční skenery Kodak i4650 a Kodak i4850 nyní dosahují vyšší rychlosti skenování až 160 stran za minutu (str./min.).

Skenery řady Kodak i4000 jsou ideální pro firmy zajišťující outsourcing podnikových procesů (BPO), servisní kanceláře, vytížené podnikové podatelny, vládní agentury a další organizace s vysokou spotřebou papíru, které vyžadují rychlé skenování, vynikající kvalitu obrazu a konzistentní přesnost dat pro maximalizaci produktivity.

Skenery Kodak i4650 a Kodak i4850 jsou vybaveny funkcemi, které pomáhají profesionálům efektivněji zpracovávat dokumenty a snižovat provozní náklady. Vstupní výtah na 500 listů zajišťuje nepřetržité podávání dokumentů s přímou dráhou papíru pro materiály, jako jsou kartony, složky a dlouhé dokumenty – to vše s vyšší propustností. Nový model Kodak i4650 skenuje rychlostí až 145 stran za minutu a model Kodak i4850 skenuje rychlostí až 160 stran za minutu.

Řada Kodak i4000 má také čtyři vrstvy ochrany dokumentů, které chrání důležité dokumenty. Detekce délky chrání papíry před překrýváním a zobrazováním jako jeden dlouhý dokument. Detekce dvojitého podávání dokumentů zajišťuje, že do skeneru vstupuje vždy pouze jeden dokument, zatímco inteligentní ochrana dokumentů „naslouchá“ prozrazujícímu zvuku zmačkání a okamžitě zastaví proces skenování. Detekce kovů navíc zabraňuje tomu, aby zapomenuté sponky a kancelářské svorky zasekly skener a poškrábaly sklo skeneru.

Intuitivní rozhraní a skenování jedním dotykem zjednodušuje uživatelské prostředí a kombinace těchto skenerů dokumentů se softwarem Kodak Capture Pro umožňuje inteligentní zpracování dat, které může výrazně zvýšit produktivitu.

Leave a Reply