13Jan

Dne 12. ledna 2022 oznámila společnost Keypoint Intelligence, přední světový nezávislý hodnotitel hardwaru, softwaru a služeb pro zobrazování dokumentů, že společnost Kodak Alaris získala prestižní cenu Buyers Lab (BLI) 2022 Scanner Line of the Year Award. Globální specialista na snímání informací získal toto prestižní ocenění šestkrát za posledních sedm let.

Ceny BLI Line of the Year Award oceňují společnosti, které poskytují širokou škálu hardwarových nebo softwarových produktů, které trvale překonávají konkurenci. Analytici Keypoint Intelligence testovali snadnost použití, funkce, výkon a přidanou hodnotu kompletního portfolia skenerů a vyhodnotili Kodak Alaris jako celkově nejlepší.

„Po dalším náročném roce testování skenerů, Kodak Alaris stále kraluje a odváží si domů již šestou cenu BLI Scanner Line of the Year Award za posledních sedm let,“ řekl Lee Davis, zástupce ředitele útvaru Software/Skenery v Keypoint Intelligence. „Bez ohledu na to, na který segment se podíváte, zjistíte, že skenery od společnosti Kodak Alaris patří k nejlepším v každé kategorii, kterou Keypoint Intelligence hodnotí, včetně kritických oblastí spolehlivosti, manipulace s médii, produktivity a přesnosti OCR.“

Toto nejnovější ocenění následuje oznámení, že společnost Kodak Alaris získala vůbec první cenu BLI 2021-2022 PaceSetter Award for Distributed Capture. Na základě průzkumu provedeného na severoamerickém trhu, tato cena oceňuje OEM výrobce s portfoliem nejnovějších technologií pro distribuované snímání, včetně jednofunkčních skenerů, softwaru pro snímání a nabídky profesionálních služeb.

Analytici Keypoint Intelligence rovněž vybrali skener Kodak řady S3000 jako vítěze ceny Winter 2021 Pick Award for Outstanding Departmental Scanner. Společnost Keypoint Intelligence ocenila řadu S3000 za její mimořádnou hodnotu, vynikající spolehlivost a rychlost čtení OCR, vynikající možnosti manipulace s médii a softwarovou integraci – včetně řešení Kodak Capture Pro a Kodak Info Input Solution – s cílem pomoci podnikům rozšířit digitální automatizaci až k bodu snímání.

„Získat tento prestižní titul je velká čest. Jsme velmi hrdí na to, že naše portfolio chytrých a výkonných skenovacích řešení, poháněných desetiletími inovací v oblasti vývoje obrazu, bylo opět nezávisle validováno společností Keypoint Intelligence,“ řekl Don Lofstrom, prezident a generální ředitel společnosti Kodak Alaris. „Udržet si status nejoceňovanějšího výrobce skenerů v 60leté historii Keypoint Intelligence je nesmírně obohacující a pokořující.“

Promluvte si s našimi odborníky o nejlepších skenerech na trhu!

Leave a Reply