09Apr

Je pro vás pojem digitalizace dokumentů velkou neznámou? Máte pochybnosti o tom, jak udržíte krok se skenováním a ukládáním dokumentů, jakmile bude váš systém v provozu? Pokud ano, nejste sami.

Ukážeme vám, jak snadné to ve skutečnosti je.

Klíčem k tomu, aby váš nový život s minimem papíru nebo úplně bez něj, fungoval jako dobře naolejovaný stroj, je naučit se skenovat jako profesionálové.

Tip č. 1: Důležité je, jak skenujete

V bezpapírovém nebo minimálně papírovém systému je stolní skener dokumentů klíčovou součástí celého systému. Pokud skener nefunguje tak, jak potřebujete, nefunguje ani váš systém.

Váš chytrý telefon nebo levný skener vám úspěch rozhodně nepřinese. K dosažení velké míry úspěšnosti skenování potřebujete vlastní, výkonný skener. S kvalitním skenerem totiž můžete:

Tip č. 2: Na výběru softwaru rozhodně záleží

Se správným softwarem můžete celý proces zkrátit na několik rychlých kliknutí a dostat soubor tam, kam patří. Software pro skenování Smart Touch vám kromě jiného umožní:

Co to pro vás znamená?

Díky kombinaci správného softwaru se správným skenerem bude práce s vaším digitálním systém hračkou.

Tip č. 3: Zálohujte svůj systém správnou podporou

I ty nejlepší systémy podléhají nedokonalostem každodenního života. Nenechte váš systém vykolejit opotřebením a chybami, o kterých víte, že se stanou. Promluvte si s námi a využijte možnosti, které zabrání nepříjemnostem v případě, že život skutečně udeří.

Leave a Reply