09Apr

Buďte mezi prvními, kdo nabídne svým zákazníkům aplikaci Alevate RTP, horkou novinku v oblasti plateb, kterou právě uvádíme na náš trh.

Alevate RTP (Request To Pay) je cloudové řešení, které nahrazuje papírové faktury elektronickými žádostmi o platbu. Vaši zákazníci tak získají možnost zaplatit faktury za zboží nebo služby prostřednictvím textových zpráv, e-mailů nebo platebních portálů.

Cloudové řešení se snadno připojuje k jakémukoli zdrojovému systému a generuje unikátní žádosti provedení o platby. Odesílá žádosti jakýmkoli kanálem a poskytuje zákazníkům online platební metody podle jejich výběru.

Alevate RTP vám přinese:

Alevate RTP je určena segmentům B2C a B2B:

Více než 200 zákazníků v Evropě již používá Alevate RTP pro Electronic Bill Presentment and Payment (EBPP), Electronic Invoice Presentment and Payment (EIPP), Order-to-Cash a Accounts Receivable. Aplikace Alevate RTP lze také použít pro registraci nebo zavedení nového zákazníka do systému (Onboarding), zákaznický servis, Last-Minute objednávky, dobírky a další.

Příklad platby s Alevate RTP:

Zjistěte více o snadném a rychlém nasazení digitálního uživatelského prostředí, jeho mnoha funkcích a platebních připojeních. Toto řešení je také možné dodat jako tzv. „White Label“ – personalizovaná žádost o provedení platby.

Leave a Reply